Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kisewo - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 813 020 zł16 482 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kisewo pow. wejherowski. Działka siedliskowa! Kisewo wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce. Na łączny obszar 16 482 m2.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Kisewo zaledwie kilka minut od Lęborka. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka leśna Kębłowo

Kębłowo(Kisewo + 19 km)

148 720 zł14 300 m² 10,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna nieruchomość gruntowa położona w Kotlinie Redy, w miejscowości Kochanowo, kebłowo. Działki o łącznej powierzchni 14300 mkw. to prawdziwy raj dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Zakrzewo

Zakrzewo(Kisewo + 15 km)

394 760 zł9 869 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość idealna dla inwestora! Prezentujemy Państwu nową ofertę działki położonej w miejscowości Zakrzewo gm. Linia działka o pow. 9869m2 położona w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Czarnówko(Kisewo + 10 km)

155 000 zł1 021 m² 151,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1022m 2. Działka zlokalizowana jest w Czarnówku gm. Nowa Wieś Lęborska , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kresowa

Gniewino(Kisewo + 19 km)

156 200 zł1 008 m² 154,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1008 m2 przeznaczoną w mpzp do zabudowy jednorodzinnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mierzyno

Mierzyno(Kisewo + 16 km)

99 000 zł1 034 m² 95,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż foremna działka o powierzchni 1034 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę jednorodzinną, zabudowę rekreacji letniskowej oraz zabudowę usługową. Położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wicko

Wicko(Kisewo + 16 km)

119 999 zł1 832 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Wicko, niespełna 10 minut drogi od Łeby jednego z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kierzkowo

Kierzkowo(Kisewo + 20 km)

301 455 zł10 395 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedający pokrywa koszty pośrednictwa. W malowniczej miejscowości Kierzkowo, położonej w gminie Choczewo, oferujemy na sprzedaż trzy wyjątkowe działki budowlane o powierzchniach: 10.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Darżewo

Darżewo(Kisewo + 20 km)

276 000 zł6 900 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6900 m 2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Laska gm. Nowa Wieś Lęborska , na rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Słajszewo

Słajszewo(Kisewo + 20 km)

237 825 zł1 057 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania 4 działki o powierzchni od 1011m2 do 1057 m2 w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł5 667 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa znajdująca się w Sarbsku. Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Sarbsk w gminie Wicko, miejscowość coraz brdziej turystyczna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij